Інтернет-магазин сонцезахисних окулярів №1 в Україні.
Наші месенджери

Как правильно выбрать солнцезащитные очки?

 

Актуальність сонцезахисних окулярів не знижується вже кілька століть, адже люди завжди прагнули захищати очі від сонця. Справжні моделі, які ми звикли бачити, з'явилися 200 років тому у Франції. Вони використовувалися в армії Наполеона, щоб захистити очі солдатів. Пройшло багато років, сонцезахисні окуляри ставали все досконалішими, технології покращувалися, і тепер сучасні моделі здатні надійно захищати очі людини від згубного впливу ультрафіолету. не порушуючи у своїй колірного сприйняття.

Вибір сонцезахисних окулярів є досить відповідальною справою, оскільки вони повинні не тільки оберігати очі людини, але й бути зручними, що гармонійно доповнюють загальний імідж їхнього власника, а також виступати в ролі стильного аксесуара. То як вибрати сонцезахисні окуляри?

Насамперед, необхідно вибирати екологічні та безпечні моделі. На щастя, виробники приділяють цим параметрам велике значення. Матеріал оправ має бути досить легким, міцним та гіпоалергенним, а лінзи окулярів повинні надійно захищати очі від ультрафіолету. Вибираючи між пластиковими та скляними моделями, варто віддати перевагу окулярам із пластику. Вони більш практичні та надійні – при падінні вони не розіб'ються.

Пильну увагу варто приділити вибору виробника та вивченню маркування виробу. Якісні сонцезахисні окуляри мають спеціальний сертифікат, в якому відображені достовірні дані про можливості тієї чи іншої моделі. Насамперед – здатність захищати від ультрафіолету. Знак UVA свідчить про ступінь захисту від ультрафіолету A-класу, який небезпечний для кришталика, сітківки та розвиває катаракту. Знак UVB вказує на захист від B-класу, який шкідливий рогівці та всьому зору. Відповідно, необхідно вибирати окуляри, з максимально високими показниками.

Спектральні вимоги для сонцезахисних окулярів закріплені у різних стандартах: ГОСТах, ОСТах та ін. Найкращими вважаються моделі, що відповідають британському стандарту BS 2742, німецькому DIN 58217 та американському ANSI Z80. Обов'язково шукайте ці маркування. Якщо стандартів якості немає, або в них переплутані літери та цифри, то у Вас в руках неякісні окуляри!